KONST / Litografier / Färglitografi 13803026
nr 1380 3026
Björn Krestesen
(f. 1951), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 47/160. Motivet: 24x33cm, yttermått inklusive ram: 40x47cm
Björn Krestesen, svensk målare född i Nacka 1951.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 22 februari 2021
kl 18:55:49
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr